Březen 2006

Skype pro firmy

24. března 2006 v 21:15 | Petr |  Business
Pro ty z vás, kteří nečtete časopis BIZ, přináším článek který jsem napsal o využití Skype ve firemní sféře (vyšlo tuším v čísle 03/2006).

Skype ve firmě - telefonujeme přes internet


Telefonování a komunikace přes internet se v době vysokorychlostních připojení stává velmi zajímavou možností, jak dosáhnout ve firmě úspor, umožnit pracovníkům plnohodnotnou práci z domova či odloučeného pracoviště a novými možnostmi podporovat zvýšenou produktivitu pracovníků. Seznámíme se s populární službou Skype a zjistíme, co může nabídnout firemním uživatelům.

Skype.com - česky

23. března 2006 v 10:23 | Petr |  Business
Skype.com je v češtině!
Skype CZ
Čeští uživatelé se dočkali a Skype pro ně připravil jarní dárek.
Stránky Skype.com jsou v češtině. Samozřejmě ne úplně všechny, ale podstatná část. Čeština se tak stala již 24 jazykem Skype. Překlad dalších stránek do češtiny pravděpodobně pokračuje.
Po vlastním české překladu programu Skype pro Windows je to další významný krok a přínos pro uživatele. Skype dává jasný signál, že svou vizí myslí vážně:
"Skype je Global P2P Telephony Company™, která mění svět telekomunikací tím,
že nabízí uživatelům zdarma volání po celém světě ve špičkové kvalitě."
Pojďme se podívat na stránky Skype.com v češtině trochu blíže:

můj Skype.cz - začínám

22. března 2006 v 12:01 | Petr |  Pel-Mel
Milí přátelé,
doufám, že dnes začnu plnit to, co jsem některým z vás i sám sobě slíbil - začnu trochu více psát o Skype - telefonování přes internet, protože vidím, že vás hodně Skype témat zajímá, ptáte se co a jak, hledáte rady, postupy a vůbec informace o Skype v češtině a česky.