můj Skype.cz - začínám

22. března 2006 v 12:01 | Petr |  Pel-Mel
Milí přátelé,
doufám, že dnes začnu plnit to, co jsem některým z vás i sám sobě slíbil - začnu trochu více psát o Skype - telefonování přes internet, protože vidím, že vás hodně Skype témat zajímá, ptáte se co a jak, hledáte rady, postupy a vůbec informace o Skype v češtině a česky.

Budu se snažit v rámci svých možností, zejména časových, pokrýt vše podstatné od vlastní služby Skype, přes placené Skype služby, techniku, doplňky a věci a služby související. Inspirací pro psaní mi budou vaše podněty a dotazy, část věcí bude určitě převzata a přeložena ze zahraničních zdrojů a samozřejmě budu reagovat na aktuálně vydávané verze Skype. Chtěl bych se držet všech Skype platforem i když nejvíce zkušeností mám s Windows platformou.
Osobně Skype používám téměř denně při své práci - www.xtel.cz
Ke Skype mám ještě jednu důležitou vazbu. Mou další "prací" (jsem dobrovolný český překladatel) je český překlad Skype. Ten je od verze 1.3 přímou součásti každé verze Skype, avšak i nadále publikuji samostatné jazykové soubory. Znám tak Skype opravdu důkladně, ale i nadále rád uvítám jakékoli vaše podněty a názory k překladu.

Věřím, že na můjSkype najdete informace, které vás zajímají, bude se vám tady líbit, své názory v komentářích k článkům bude vyjadřovat slušně a nevulgárně k ostatním diskutujícím a svým aktivním zapojením mi dáte cennou zpětnou vazbu a podnět pro další práci.

Děkuji a brzy na počtenou.
Petr
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama